Původní myšlenka eventové agentury vznikla v roce 2015, kdy jsme začínali s pořádáním studentských parties a menších klubových eventů v oblasti elektronické hudby. Po 2 letech zkušeností dostává eventová agentura Barely Legal Entertainment konkrétní podobu a v roce 2017 se tak stává součástí nové eventové a reklamní společnosti B-legal s.r.o.

Naším cílem je kvalitní event management, který zajišťuje kompletní produkční požadavky našich klientů, a zároveň splňuje očekávání moderních fanoušků hudby a návštěvníků.

Koncerty a bookingy

Během našeho působení jsme v brněnských klubech Sono Centrum, Fléda club, Kabinet Múz nebo na Nové scéně Národního divadla v Praze zajistili desítky koncertů pro přední české a slovenské hudebníky. Mezi vystupujícími, se kterými jsme spolupracovali, je například Emma Smetana, Pil C, Sodoma Gomora, Hugo Toxx, MC Gey a spousta dalších.

Konference

Rádi byste uspořádali konferenci, ale nevíte na koho se obrátit? Máme zkušenosti s eventy přesahujícími 1000 návštěvníků. Zařídíme vhodné prostory, technické vybavení, program, catering a Vaše další požadavky.

Reklamní kampaně

Vytváříme komplexní reklamní kampaně, které dostanou každý event do povědomí v online i offline prostředí.

Studentské i multigenerační parties

Vytvořili jsme několik vlastních studentský parties v Brně. Mezi nejvýraznější z nich patří největší party studentů Masarykovy univerzity s názvem Masaryk Student Party nebo moderní oldies party Flashback. Mimo to spolupracujeme na Právnickém půlení Masarykovy univerzity a od roku 2019 jsme převzali štafetu v pořádání legendárního Silvestru na Flédě.

Soukromé akce, firemní večírky a teambulidingy

Na individuální žádost připravíme firemní večírek nebo teambuilding pro Vaše zaměstnance a klienty.

Předváděcí akce a workshopy našich klientů

Pro klienty, se kterými spolupracujeme v rámci naší reklamní agentury, zajišťujeme eventový management navázaný na offlinové marketingové strategie. Jedná se například o předváděcí akce, události na prodejnách nebo veřejné workshopy.

Kontaktujte nás – rádi vytvoříme event podle Vašich představ.

SPOLUPRACOVALI JSME

KONTAKTUJTE NÁS

Přejete si uspořádat vlastní event na míru?

Chcete zajistit brněnskou zastávku v rámci Vaší hudební tour?

Plánujete konferenci, firemní večírek nebo jinou soukromou akci?

Kontaktujte nás – rádi vytvoříme event podle Vašich představ.